Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi egyetemet munka mellett...

Orvosi egyetemet munka mellett megvalosithato, marmimt a tandij szempontjabol? Gondolom nem egyosszegben kerik

Figyelt kérdés
2018. aug. 20. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1,35 millió Forintot te egyetem melletti munkával félévente sehogy nem fogsz megkeresni.
2018. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Be kell jutni államira, ilyen egyszerű.
2018. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi mellett még a megélhetéshez szükséges összeget (kb. 70-80 ezer Ft) is szinte lehetetlen megkeresni, nem hogy a tandíjat.
2018. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Van évfolyamtársam, aki egyetem mellett dolgozik. Már első félév óta csúszik több tárggyal, más tárgyakból is csak épphogy, sokadik utóvizsgán csúszott át, másodév felénél le is morzsolódott. Szerintem ez az a szak, amit csak úgy lehet csinálni, hogy vagy gazdagok a szüleid és vesznek neked lakást/albérletet, autót, tankönyveket és a tanuláson kívül más dolgod nincs, vagy ha nem vagy csak kis mértékben tudnak támogatni, akkor csóró egyetemista módra élsz koliban, 3 szobatárssal, vajas zsemlén élsz, könyvtárból kölcsönzöd a könyveidet és minden ösztöndíjat megpályázol, amit csak lehet.
2018. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hipotetikusan igen, ha kimégy dolgozni külföldre már valamilyen szakmával a zsebedben, akkor lehet annyit keresni nagyon komoly spórolással, hogy utána egy darabig tudod fizetni a tandíjat pl. három-négy szemeszterre.
2018. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!