Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti gimnázium 50 éves korban?

Esti gimnázium 50 éves korban?

Figyelt kérdés
49 éves nő vagyok. Szakmunkás bizonyítványom van, de nagyon kellene az értettségi. Ciki ennyi idős korban visszaülni az iskolapadba?
2018. aug. 22. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, ez soha nem ciki, teljesen mindegy mikor akarsz leérettségizni, a hasonló korú emberek amúgy sem mennének át az érettségin, ez 90%-ban garantált.
2018. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ciki, de az igen ha valaki valaha bármilyen iskoláról szóló hamis okmányt vásárol. Na az gáz.
2018. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

#1: miért ne mennének át?

44 évesen kezdtem az egyetemet, 48 évesen fogok diplomázni, közben most kezdtem nyelvet tanulni.

Tanulni soha nem késő!

2018. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is, párom is tanít idősebbeket.
2018. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt! Tiszteletreméltó, hogy teszel érte, hogy jobb legyen az életed! Aki panaszkodik, de semmit nem tesz, az szomorú. Büszke lehetsz magadra, hogy megcsinálod! Mindent bele!
2018. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. aug. 23. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:

#3


Ki beszélt rólad te ostoba barom?!


Azt sem tudtam, hogy a világon vagy, ráadásul leírtam, hogy hasraütés-szerűen 90%-a az érettségizett embereknek valószínűleg nem menne át most az érettségin, csak ha külön tanul rá.


Ezzel arra utaltam, hogy a kérdező ugyanolyan szellemi szinten van, mint akik anno leérettségiztek, tehát simán újra kellene tanulniuk azt a sok felesleges baromságot, amit a középiskolában kellett, és amit majd most a kérdezőnek is kell majd.



Idejössz okoskodni, hogy most diplomáztál, de még egyszerű hozzászólást sem tudsz értelmezni. Gondold újra...

2018. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!