Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kötelezően választható tárgyak...

Kötelezően választható tárgyakból van valami kikötés, hogy minimum mennyit kell felvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! SZTE BTK Kommunikáció-és médiatudományra vettek fel, és ma megpróbáltam felvenni az óráimat. Eközben felmerült bennem a kérdés, hogy mivel felvettem a kötelező tárgyaimat és még kellett hozzá valami, hogy meglegyen a félévben minimum 30 kredit ezért vettem fel egy kötelezően választhatót és így minden jó lenne. A bajom ezzel, hogy nemtudod elég-e ha egy kötelezően választhatót veszek fel, vagy ebből is van valami előírás. Válaszaitokat előre is köszi! :)

#egyetem #SZTE #BTK #Neptun #tárgyfelvétel #kötelezően választható tárgyak
2018. aug. 29. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mintatantervedben szerepelnie kell annak, mennyi kötvált kell felvenned. Ha annál kevesebbet végzel el a tanulmányaid során összesen, akkor nem kapsz diplomát. Ha többet, akkor az elvárt mennyiségen felüli kreditek a szabválok közé mennek.
2018. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Akkor majd megnézem mégegyszer ott is hátha de nem találtam.
2018. aug. 29. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találod, kérdezz meg egy felsőbbévest, vagy egy HKst.
2018. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Pedig fent van. A speciálkollégium az a kötvál.

Tehát szabválból ÉS kötválból összesen együtt 15 kreditnyit kell teljesítened a 6 féléved alatt, és ebből a 15 kreditből legalább 4 kreditnyi kötvál kell, hogy legyen.

2018. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! Akkor itt csúsztam el, hogy nem voltam tisztában a fogalmakkal, hogy mi micsoda. Köszi mégegyszer!! :)
2018. aug. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!