Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kecskeméti Bolyaiban mennyire...

Kecskeméti Bolyaiban mennyire durvák a követelmények?

Figyelt kérdés

Most leszek nyolcadikos, nézegettem az iskolákat, eddig a Bolyai szimpatikus és még néhány másik, azonban mondtak olyat, hogy ott csak a kitűnőknek van helyük. Speciel nem vagyok kitűnő, de amilyen szakra mennék (emelt angol vagy informatika) 4,9 voltam egész évben. Aki tanult már ott, vagy aki épp ott tanul, tudna valami segítséget nyújtani, mennyire durva az iskola?


Köszönöm a válaszokat!



2018. szept. 1. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm oda jár, mindegyik dicséri. Összeségében jobb mint a Katona
2018. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jónak tuti jó, csak félek hogy kibukok
2018. szept. 1. 13:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem fogsz kibukni, nuygodjál meg. Én személy szerint nem oda járok, de több ismerősöm is van onnan. A spanyol az nagyon kemény, azt többen is otthagyták menet közben, mert nem bírták. De az a spanyol. Vannak követelések, de jó tanuló révén nincs miért aggódnod. Egy korrekt és jó iskola, én ajánlanj tudom.


16/f

2018. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a Katonát tudnám inkább ajánlani. Nyugi, ha most 4,9 az átlagod, kibukni tuti nem fogsz. De nyilván tanulni kell, mint mindenhol. Menet közben lehet hogy soknak fog tűnni a követelmény (ami amúgy szerintem nem az), de az érettségire nagyon jól felkészít. Akkor is meg fogod tudni írni nagyon jó eredménnyel, ha a 4 év közben nem voltál kitűnő. Nagyon jó tanárok vannak, van néhány egészen zseniális. A hangulat is nagyon jó szokott lenni, meg maga a légkör nagyon laza. Ha gondolod írj, és még mesélek róla.
2018. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4.9 csak angolból és infóból, az összes az 4.3-4.4 körül van.
2018. szept. 3. 18:28
 6/10 anonim válasza:

Egyik ismerősöm (aki ide jár) évfolyamtársa azt mondta, h a matek tagozat nagyon kemény. (Én is oda szeretnék majd menni de majd csak két év múlva.) Nekem, személy szerint sokkalta szimpatikusabb a Bolyai mint a Katona. Nagyon sok jót hallani róla.

Ezzel az átlaggal én nem félnék, h kibukok🙂.

2018. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Válaszolók, nem 4,9 az átlagom, annyi csak angolból. Amúgy 4.4-4.3.

Köszönöm a válaszokat!

2018. szept. 23. 16:15
 8/10 anonim válasza:

Bolyaiban összesítve a nyelvek erőssebbek, azonban szerintem maga az angol tagozat jobb a Katonában.

Bolyaiban angol emelt van (tehát több órában tanulod a nyelvet)

Katonában angol kéttan van (csomó tantárgyat nem magyarul tanulsz + lektoros órák stb.)

Egyébként a Bolyaiban nem nagyon kell megszakadni a tanulásban, főleg nem a reál tantárgyakból.

Talán empatikusabbak a tanárok, mint a Katonában, de szerintem ez nem feltétlen jó, ha azt nézzük, hogy egyetemen sincs kegyelem.

Zárásnak pedig annyit, hogy mindkét suli jó, de a Katona egy lépéssel előrébb jár folyamatosan (akár az országos rangosort is meg lehet nézni).

2018. szept. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is a Katonát ajánlom, rendkívül jó suli és erős, szerintem elég jó buli a kéttan bár nehéz, de ha van kitartásod simán menni fog
2018. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Végül mit jelöltél meg elsőnek?
2019. jan. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!