Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha szeretném majd elvégezni a...

Ha szeretném majd elvégezni a CEU-n a Gender Studies MA-t, milyen szakot érdemes előtte alapképzésnek választani?

Figyelt kérdés

Én a szociológia MA-ra gondoltam magyar vagy (inkább) angol nyelven. Van szerintetek olyan képzés, ami jobban passzol a GS-MA-hoz mint alapképzés?

Köszi!



2018. szept. 1. 11:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elírtam, szociológia BA-ra gondoltam alapképzésnek.
2018. szept. 1. 11:53
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Magyarországon nem túl erős a tásadalomtudományi kínálat, szerintem is a szociológia BA lenne talán a legjobb hozzá. Vagy pedig külföldön végzed el (USA, UK, Nyugat-Európa, Oroszország, Skandinávia stb, nagyon sok országba mehetsz).


Azt amúgy tudod, hogy mit szeretnél vele kezdeni? Vagy egyelőre csak érdekel és belevágsz?

2018. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
* társadalomtudományi
2018. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Idén indul utoljára gender.
2018. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az ELTE-n, de a CEU egy magánegyetem. Semmi köze hozzá az államnak.
2018. szept. 1. 12:46
 6/11 A kérdező kommentje:
A BA és MA csak másod- és harmaddiploma lenne. Egyszerűen érdekel és kész. Nem állami pénzen, önköltségesen.
2018. szept. 1. 14:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kell magyarázkodnod, szíved joga :)

Szerinted engem hányan hülyéznek? Szociológia, mellette politológia...

2018. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem magyarázkodás, csak nem tudom láttátok-e, volt itt két troll, akik beszóltak... Azért az ilyen embereknek el szoktam mondani, hogy a DOTE orvosi diplomám után azt gondolom, hogy azt és ott tanulom, amit és ahol akarok és ami érdekel.
2018. szept. 1. 14:44
 9/11 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy a pszichológia BA is jó.
2018. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vagy szabadbolcseszet
2018. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!