Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bank és pénzügy vagy gazdasági...

Bank és pénzügy vagy gazdasági informatika?

Figyelt kérdés
Bejutottam a bank és pénzügy szakra viszont most gondolkozok átmenjek-e a gazdasági infóra ahol nagyobbak voltak a bejutási médiák. Mit szóltok melyikkel helyezkedhetnék el könnyebben és hol? Illetve mekkora fizetések vannak különböző szektorokban?

2018. szept. 2. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

"ahol nagyobbak voltak a bejutási médiák"


Ez alatt mit értesz?


Mind a kettő jó elhelyezkedési és karrier-lehetőségeket kínál, ha szeretsz programozni akkor menj a gazdinfóra, ha nem, akkor maradj a bank és pénzügyön. A pénzügyi szektorban magasabbak a fizetések, de a fő szempont inkább az, hogy élvezd azt, amit csinálsz. Én maradnék a bank és pénzügyön.

2018. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bank és pénzügy? Gazdasági informatika?

Ilyen szakok hol vannak?

Én még csak olyanokról hallottam, hogy pénzüggy és számvitel, illetve gazdaságinformatika...

2018. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Romániáról van szó.

Más kérdésnél is láttam már pár embert médiákról beszélni, és olyan szakokról kérdezni, amik Magyarországon nincsenek/más a nevük.

2018. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen amúgy Kolozsvárról van szó
2018. szept. 6. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!