Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha édesapámnak van egy vállalk...

Ha édesapámnak van egy vállalkozása amit én szeretnék folytatni akkor milyen irányban kell/érdemes tovább menni tanulnom?

Figyelt kérdés
Fuvarozós vállalkozása van, kamionokkal. Ha ezt szeretném folytatni milyen irányban érdemes tovább tanulnom? Miből kellene emelteznem? Most vagyok 11. osztályos, van középfokú angol nyelvvizsgám és ha minden jól megy idén lesz felsőfoku is.

2018. szept. 4. 18:03
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem valami pénzügyi irányba is érdemes lenne menned, hogy a cég pénzügyeit te tudd intézni és ne kelljen felvenni ezért valakit.
2018. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
teljesen jogos, csak sajnos a matematika nem az erősségem.
2018. szept. 4. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg a cégvezetés sem neked való.


Szedd össze magad, és ahogyan az első javasolta, tanulj pénzügyeket. Én még a logisztikát javasolnám, de az még durvább matek.

2018. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a tanácsokat.
2018. szept. 4. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Logisztika mindenképpen.
2018. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Logisztika és jogi. Ha vágod a jogot semmi sem állhat az utadba ilyen téren. Sok sikert kívánok!
2018. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!