Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosira milyen tanulók...

Állatorvosira milyen tanulók jutnak be? Értem ez alatt, hogy milyen tanulók voltak általános iskolában vagy gimiben?

Figyelt kérdés
Nyilván jó tanulók járnak az állatorvosira, de kíváncsi lennék "pontos adatokra" :D . Ki miből hanyas volt, vagy milyen bizonyítványai voltak? Estleg, hogy molyen érettségiket írt

2018. szept. 5. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
2018. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biosz és kemia 5ös volt, a matek és az angol is. A többi targy nem igazán érdekelt, töriből pl leginkább kettes voltam. Sosem koncentráltam a "sima" tárgyakra, nem készültem rájuk otthon csak a biosz-kémia faktra. Érettségin a magyar lett a legrosszabb 60%-al. Az emelt biosz-kémia duplázásával jutottam be.
2018. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, most megnyugtattál! :D
2018. szept. 5. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Számít? Ha írsz egy jó bioszt és kémiát, akkor is bent vagy, ha a többi tárgyból csak pótvizsgákon mentél át. Mondjuk, ha nem azért voltak/vannak rossz jegyeid, mert magasról teszel a többi tárgyra, hanem mert részedről emberfeletti teljesítményt kell produkálnod, hogy elérj legalább egy hármas szintet, nem vagyok benne biztos, hogy az állatorvosi a neked való egyetem.
2018. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nincsenek rossz jegyeim, életemben nem volt még hármas a bizonyítványomban és négyes is csak alig-alig. A kérdés inkább csak azért fogalmazódott meg bennem, mert mindig riogatnak, hogy mennyire kemény az állatorvosi és próbálom felmérni a terpet, hogy érdemes-e ebbe energiát fektetnem, vagy úgy sincs esélyem.
2018. szept. 14. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!