Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek érettségi nelkül merre...

Matek érettségi nelkül merre tovább?

Figyelt kérdés

Műveszeti iskolaban fogok érettségizni, vagyis nem lesz matek érettsegim(helyette töri)(2 éve semmi matekot nem tanulok)

időközben rajöttm, hogy nem akarok semmilyen műveszeti továbbkepzést meg a bölcsészet sem érdekel, szóval el vagyok veszve.

Mas iskolaba nem mehetek, utolsó évem.

Adjatok olyan gazdasággal kapcsolatos tippeket ahová beleesnék..


2018. szept. 6. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

"nem végeztem el az iskolát,volt aki elvégezte,jó munkája lett,én lettem a főnöke" (nem konkrét szavakkal irtam le,a lényeg benne van).

Lehetőségeket ragadj meg,ameddig lehet. Keresgélj,kérdezz körbe,persze ne tanárt,mer ugyanaz a szövegük..véleményük. A lehetőségeidet kutasd fel. Ha Bill Gatessel találkozhatnál,és beszélnél vele,szerintem tudna segíteni :/

2018. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még van időd elkezdeni matekot tanulni. Egy évet csúsztatsz a jelentkezéssel, és teszel matekból pótérettségit.

Gazdasági vonalon a matek sajnos mindenhol kell

2018. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Simán fel lehet készülni a középszintű matek érettségire.A középszint marha egyszerű főleg ha nem akarod 100% ra írni.
2018. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!