Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanul az aki "biomedicine"...

Mit tanul az aki "biomedicine" szakra jár?

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 05:44
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Elolvastsam a leírást, de nem tudtam meg sokat arról, hogy mi lesz/lehet abból aki ezt elvégzi...

Szerintetek mennyire nehéz vele munkát találni?


Tovább lehet menni vele erre a mesterre: [link]


A biomedicine, ha jólértem olyasmi mint magyarban a biotechnológia/orvosi biotechnológia?


Ez a "Molecular Techniques in Life Science" meg olyasmi mint a molekuláris bionika mérnöki, csak kicsit elméletibb, inkább orvosi mint mérnöki megközelítésből?


Vagy félreértettem a dolgokat?

2018. szept. 7. 07:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt adta ki a google: [link]
2018. szept. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de szerintem az egészségügyi mérnök az más téma...

Ő inkább olyan gépekkel foglalkozik mint a lélegeztetőgép, stb.

2018. szept. 9. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyasmi mint a gyógyszerészet, kis biológiával. Egyetemenként eltér, hogy mire lehet szakosodni. Egy levél vagy nyílt nap nem ártana. Egyébként a kevésbe specializált szakok közé tartozik.
2018. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!