Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bonyhádi Perczel Mór Szakközép...

Bonyhádi Perczel Mór Szakközépiskola, mennyire nehéz bejutni? Van felvételi? Vélemény róla?

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor én jelentkeztem, akkor még nem volt felvételi (kb. 6 éve). Abban az évben nem volt túl sok jelentkező, így a gyenge hármasok is bekerültek. Mostmár egyre többen jelentkeznek, egyre több szak is van meg osztály, így biztos szelektálnak.


Röpke 1 év alatt sokat változott a tanári gárda, bár pár "alap" tanár megmaradt. Az új tanárokról nem tudok véleményt mondani, de a legtöbb fiatal (aki nem rég jött ki az egyetemről, pl az egyik gais tanár) ott azok mint ha elfelejtenék, hogy Ők is voltak diákok, nyalni kell nekik mint az állat, különben végig megszívtad. Elvileg az "új" angoltanárnő kedves, bár nekem eddig sose volt gondom az angol tanárokkal. A németet még ugyanaz a nő tanítja mint az én koromban, elvileg nem jó, a németesek állandóan lehúzták az osztályátlagot, vhogy Bonyhádon nem nagyon akad jó német tanár, ez az általánosra is jellemző volt. Persze, ha jó alappal rendelkezel és szorgalommal akkor menni fog így is. Ja, mateknál, ha lenne választásod (bár kétlem) ne a strucc csoportjába kerülj, eljárt felette már az idő.

2018. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor 3,8 átlaggal van esélyem?
2018. szept. 9. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, van. Max csináld azt amit sokan csináltunk anno, hogy megjelöltük azt a szakot amit szerettünk vna (közgáz), ide jobb átlag kellett, aztán másodiknak az ügyvitelt, ide alig jelentkeztek, és gyengébb szak is volt. Akit közgázra nem vettek fel, de ügyvitelre igen, az a második évben meg átjelentkezett közgázra. Olyan is volt, akinek nem feküdt a gai és ügyvitelre ment át. Akkoriban lehetett váltani, sőt fel is ajánlották. Most nem tudom, hogy van-e erre lehetőség, de elég rugalmasok összeségében a tanárok, ofővel meglehet ezt beszélni.
2018. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!