Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi idő amíg eldöntik hogy...

Mennyi idő amíg eldöntik hogy lehetek-e magántanuló?

Figyelt kérdés
Beadtam a mai napon a kérelmet és azt mondta az igazgató hogy megkell kérdeznie másokat természetesen hogy tájékozódjon. Az lenne a kérdésem hogy aki már volt hasonló helyzetben az megtudná-e esetleg mondani hogy mennyi időt kellett várakoznia?

2018. szept. 17. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom a valaszt a kerdesedre, de arra kivancsi vagyok, h miert dontottel igy? :)
2018. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért lett ez a döntés mert szüleim a lakhelyemtől távol dolgoznak és így egyedül lennék otthon 4-5 napot hétközben, hétvégente látnám csak őket, meg balesetből adódóan nem tudtam sportolni 7,5 hónapig és ez látszik a szervezetemen mert betegségeket sorra kapom el és ez is az egyik tényező.
2018. szept. 17. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem tavaly 3 hét volt kb. Mert a családsegítönek, és a gyámügynek kell felmérni a körülményeket.

2018. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3as- Nem csak akkor kell gyamugy meg a tobbi szerv a donteshez amig a diak tankoteles(16 eves), 17 eves vagyok es amikor beszeltem az igazgatoval vmi olyat mondott hogy ebben az esetben ő dönt(mert ram más jogszabaly vonatkozik ő mondta) ha az osztalyfonok es a tobbi tanar velemenye megegyezik. Csak most erted nem mondhatom neki ha lehet 2 nap alatt csinalja meg a kerelmet.
2018. szept. 18. 07:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszod mert ezzel is adtál vmi távlatot. :)
2018. szept. 18. 07:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly 17 voltam, mégis kellett. Igen az igazgató dönti el, de utána kikell kérnie a családsegítő, és a gyámügy véleményét. (Legalábbis nálunk így van.)
2018. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!