Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Szerintetek manapság milyen OKJ-t érdemes elvégezni?

Sziasztok. Tavaly érettségiztem, egész jól sikerült. Bár matekból mindig is elég gyatra voltam talán inkább azért, mert eléggé elhanyagoltam. Pedig informatika érdekelne a legjobban főleg akár egy szoftverfejlesztő, rendszergazda. Informatikából is érettségiztem. Ami még érdekelne pl a cukrász, imádok sütni. Vagy a gyógyszertári asszisztenst néztem. De ezekről mindről lebeszéltek vagy olvastam, hogy nehezen lehet velük elhelyezkedni. Vagyis főleg egy ilyen sima OKJ-s végzettséggel. Szóval szívesen elfogadok bármi tippet, tanácsokat szerintetek minek lenne értelme inkább a mai világban. Most egyelőre recepciósként dolgozom, de mellette már elkéne kezdenem egy tanfolyamot amit szeretek is és lenne is értelme később. Nagyon köszi a válaszokat! Privát üzit is szívesen fogadok. :)

20/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: tanulási lehetőség, tanfolyam

2018. szept. 18. 15:06  Privát üzenet  

A válaszok

Ha sportolsz akkor edző.

Cukrász esetleg, inkább szakács.

Masszőr?

Pasis szakmák közül asztalos, villanyszerelő? Talán ezek nem annyira megterhelőek fizikailag.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. szept. 18. 15:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Masszőr is tetszene csak az a baj, hogy elég vékony vagyok, vékonyak a kezeim így nem hiszem, hogy bírnám. Oda azért kell fizikum.

# 2/3Időpont 2018. szept. 18. 16:36 Privát üzenet
Jeszka nevű felhasználó válasza:

Szia én ezeket tettem le:

Kereskedő

Gazdasági informatikus

Bármixer

Most pedig informatikai rendszer üzemeltetőt csinálom.

Mellette újra akarok érettségizni informatikabol (emelt).

Nem tudom gondolkodtál-e tovább tanuláson tehát később egyetem?

Mert akkor az se mindegy melyik okj

24/L

# 3/3Időpont 2018. szept. 27. 03:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyógyszerészeti után érdemes elvégezni a biotechnológia szak gyógyszer-biotechnológia specializációját is?
Mozgókép szakos vágó vagy hangmester diplomának mennyi értelme van? Érdemes e elvégezni e szakok valamelyikét?
Miskolcon milyen OKJ-s képzések vannak amik informatikával kapcsolatosak? Mit lenne érdemes elvégezni amivel el is lehetne helyezkedni?
Informatikával kapcsolatban milyen OKJ képzéseket érdemes elvégezni amivel el is lehet helyezkedni?
Ha szeretném majd elvégezni a CEU-n a Gender Studies MA-t, milyen szakot érdemes előtte alapképzésnek választani?
Ápolás és betegellátás, ápoló diploma megszerzése után érdemes e elvégezni az ápolás mesterképzést és ha igen, akkor melyik szakirányon?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!