Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy működik a The Open...

Hogy működik a The Open University? Miért nincs követelmény/ponthatár?

Figyelt kérdés

Ez tényleg úgy működik, hogy külföldről is lehet itt "tanulni" távoktatásban? Tehát sosem kell bejárni sehova, és ugyanúgy 3 éves egy alapképzés.

Ezt még meg is tudom érteni.

De néztem egy informatikai szakot, és azt írja nincs semmiféle követelmény, csak annyi hogy tudj beszélni/írni angolul, illetve legyen egy kis informatikai alap tudásod.

Ezt így hogy?



2018. szept. 20. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az oldalukon minden fennt van.
2018. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nincs. Nincs leírva, hogy miért nincs követelményük. (Ha nem tudod a választ, miért válaszolsz?)
2018. szept. 22. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan úgy mint az összes többi fizetős egyetem, pl médi szakon a Deutsche Pop academy, v van még az az új a University of People vagy mi, ahol fizetsz, ott nincs ponthatár, pl a Deutsche popra érettségi nélkül is mehetsz, oda talán csak minden országban ahol van c1-es angol nyelvizsga van, mert sokmindent oktatnak angolul, enyi kb, az Open Uni azt hiszem még akkreditált is vagy hogy mondják, a deutsche pop nem, de az a szakmákban amiket oktatnak elismert.
2018. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a nyelvi kurzusokat néztem, ott sem kérnek tesztet, akár kapásból haladó szintű kurzust is felvehetsz. Én végigböngéztem már az oldalt, tényleg nem magyarázzák meg ennek a miértjét. Én úgy gondolom, hogy azért nincsenek követelmények (pl A levels), hogy egyrészt az egész világ előtt nyitva álljon ez a lehetőség, másrészt inkább azokat akarják megcélozni, akik egyszer ott hagyták az iskolát/egyetemet akármilyen okból kifolyólag. Sajnos csak annyi a hátránya, hogy nagyon drága.
2018. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 Meglehet. Akkor lehet a mihaszna bátyámat ráveszem, hogy csináljon itt valami értelmeset:D


Ha angliában élsz, igényelhetsz egy elég kedvező diákhitelt. Gondolom miután megvan a hitel, nem kell az országban maradni, mert elvileg távoktatás és külföldről is lehet..


Jó lenne nekem megcsinálni a mestert itt, csak sajna 3 évesek náluk, rendes angol egyetemen meg meglenne 1 év alatt.. De azért megfontolandó.

2018. nov. 3. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!