Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány éves korig ingyenes az...

Hány éves korig ingyenes az első okj-s képzés?

Figyelt kérdés

Hegesztői tanfolyam valamelyik ágát szeretném elkezdeni, és ha lehetséges akkor kihasználnám még az "első ingyenes képzést" tehát még nincs okjm :)


8 ált isk végzetségem van és elszeretnék menni kitanulni egy hasznosabb szakmát ezért gondoltam erre.


Esetleg ha valakinek van okj ben valami jobb ötlete szivesen venném :)


29/f



2018. szept. 20. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
25
2018. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valahol van olyan, hogy ingyenes--> érdeklődöm. De egyébként nem tudom, mik a feltételek. Viszont lehet,hogy van remény, hogy még ingyen elkezdd, ne vedd készpénznek, de én mintha azt olvastam volna az Eduline-on, de nem biztos, hogy nincs korhoz kötve, és már két okj mindenkinek ingyenes. De így emlékszem, nem tudom, így van-e, hogy írtak-e ott ilyet.
2018. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Ja egyébként én is előtte ilyen 25-ről hallottam
2018. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!