Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket végezzem el fizetős...

Melyiket végezzem el fizetős OKJ-ként, és melyiket 2 éves képzésben?

Figyelt kérdés

Sajnos lecsúsztam a szeptemberi sulikezdésről, ahol a 2 éves OKJ-t tudtam volna elvégezni, ezért most 1 éves OKJ-ra gondolok, s jövőre elkezdeném a 2 évest.

Viszont nem tudom melyikre menjek fizetős, 1 évesre.

A pénzügy-számvitel és az irodai titkár a 2 választott szak,de melyiket csináljam meg gyorstalpalón és melyiket 2 évesen?


(Az 1 éves gyorstalpalói mellett a pedagógiai és családsegítő munkatárs tanfolyamot is elvégezném, úgyhogy az mellé keresek igazából egy másik szakot, vagy a pénzügy számvitel vagy az irodai titkár)

Szeretnék iskolatitkárságon dolgozni, és ha ezt a 3 szakot elvégzem, szerintem van esélyem elhelyezkedni.


Melyiket végezzem el gyorstalpalón az irodai titkár vagy a pénzügy-számviteli ügyintézőt?



2018. szept. 24. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ezekből kell választani, akkor az irodai titkárt (wtf?) végezd gyorstalpalón. Nem tudom elképzelni, hogy bármire jó lenne ez a papír, meg úgy általában az okj-k (én is jártam), de akkor már a pénzügyre fektess nagyobb hangsúlyt.
2018. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!