Psziby kérdése:

Mekkora hiány van hotel menedzserből magyarországon? Mennyire nehéz egy gazdaság és menedzsment diplomával elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Az a végső cél hogy saját hotelt nyitok, de ez ugye kétséges. Ha nem jönne össze mekkora esély van ezzel az végzettséggel egy jól fizető állásra?

2018. szept. 24. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy jelenleg a szakmában vagy-e, de szakmai alapon szinte esélyed sincs. Mindenképp szükséges ismerős, ajánlás. Csakúgy, mint a trükkös vendégekről, úgy az alkalmazottakról (rossz, lopott stb és itt a bosszú is dolgozik) van közös lista. Én amikor mentem egy belvárosi négycsillagosba, akkor az igazgató a volt munkahelyem egyik igazgatójàval kávézgatott. A látszat ellenére nagyon összedolgoznak a szállodák. A management adott mindenhol, a fizikai munkaerővel hatalmas a gond. Kevés és igénytelen és az általuk okozott “károk” miatt a vezetés szenved. Én hàrom hotelban pörgettem a sz.rt mielőtt elhagytam a szakmát. Nagyon szerettem, de már tarthatatlan volt a helyzet. Javaslom, hogy vegyél bérbe kisebb panziót vagy hàromcsillagos hotelt és virágoztasd fel. Szponzorokat nem nehéz szerezni, ha van már neved és eredményeid a szakmában. Huhh, annyi mindent tudnék még írni! :D
2018. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég jól el lehet helyezkedni gazdmennel (főleg ha elvégzel utána egy jobbfajta mestert is ), a fizetés nagyon változó. Nagyon sokféle céghez, munkakörbe lehet ezzel jelentkezni, szóval rajtad áll mit tudsz kihozni a diplomádból. Hotel menedzserből nincs nagy hiány mondjuk.
2018. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!