Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri a Gábor Dénes fősikolár...

Megéri a Gábor Dénes fősikolára menni mérnökinformatikusnak tanulni ott?

Figyelt kérdés

Nézegettem, hogy hol van mérnökinformatika távoktatásban, és levelezőn, lehetőleg Budapesten, vagy ahhoz közel, és a Gábor Dénes főiskolán látom, hogy van távoktatásban mérnökinformatikus képzésük.


Megéri vajon ide beiratkozni?


2018. okt. 1. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Én is oda akarok menni februárban, mert nem akarok Szeptemberig várni vele amíg elkezdhetem, aztán átjelentkezem majd BME-re Szeptembertől.

Szerintem megéri, hisz egy diplomával azért még is csak jobb fizetést kapsz, jobban megbecsülnek, még ha egy gyengébb egyetemen is végeztél akkor is.

2018. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi indul ott februártól??



Szeptembertől akartam menni az Óbudaira....

2018. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gazdaságinfó / Mérnökinfó, meg még jó pár szak

felvin megtudod nézni a keresztféléves eljárásnál

2018. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Az összes közül ennek van a legrosszabb neve. De a semminél csak jobb lehet.
2018. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Gábor Dénes Nobel-díjas magyar fizikus, gépészmérnök, villamosmérnök, a holográfia feltalálója

Nem olyan borzasztó név ez....

2018. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

milyen értelemben "megéri"?


én jártam oda, távoktatás de olyan mint a levelező


az elméleti alapokat megtanulhatod bár a tananyag sokszor elmaradott, a gyakrolati képzés meg szinte 0


elsősorban olyanoknak való akik már dolgoznak a területen és csak diploma kell

2018. okt. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

# 6



Hú én Neked köszönöm!


Szerintem az én részemről marad a NIK ősztől.

2018. okt. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
A főiskola neve rossz. Lehet magyarázni, de ez tény. Ha meglátjuk az önéletrajzon, nyögünk egyet és semmire csodára nem számítunk. Gábor Dénes pedig megérdemelt volna egy tisztességes iskolát.
2018. okt. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Annál azért jobb ez is, mintha valaki full autodidakta módon tanulna programozni otthon, nem?
2018. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Sok programozót ismerek. 2-t is, aki nem végzett egyetemet, de jobb, mint azok, akik igen. Programozni a Gabor Denesen se fognak megtanítani. Otthon fogsz megtanulni.
2018. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!