Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Pázmány egyetemen hogy...

A Pázmány egyetemen hogy működik az, ha el szeretnék menni teológiára és kommunikáció szakra? Mi kell hozzá, hogyan működik ez az egész rendszer?

Figyelt kérdés
Végzős gimis vagyok.
2018. okt. 3. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-n meg tudod nézni, hogy mik a követelmények. Azonban egy felvételo eljárás során csak egy helyre nyerhetsz felvételt.
2018. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felvételizel teológiára, és elkezdesz járni. A következő évtől meg felvételizel kommunikációra, és jársz együtt a kettőre. Most hirtelen nem tudom, a pázmányon is van-e kötelező héber, de elég ha csak ógörög meg latin van, lesz mit tanulnod elsőben, nem fogsz unatkozni.
2018. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valami olyasmit hallottam, hogy minorban lehet felvenni a másikat. Ez a gyakorlatban mit jelent?
2018. okt. 4. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!