Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megérné anatómia...

Szerintetek megérné anatómia tanárra költeni (többi lent)?

Figyelt kérdés

Eü iskolába járok, anatómia tanár borzalmas (nem csak szerintem, az egész osztály szerint + más osztályok), semmi nem tudok abból amit eddig vettünk, pedig jövőre vizsgáznom kell belőle + mivel masszőrnek szeretnék továbbtanulni azután, hogy letettem az érettségit, ahhoz is kelleni fog, mert nem egyszerűen masszőr, hanem jó masszőr szeretnék lenni.


Keresgéltem a neten anatómia tanárokat. Találtam egyet, aki 2000 Ft/60 percért vállalna egy főt.


30 ezer Ft-m van egy hónapra (ösztöndíj + gyakorlati pénz), amiből lejön alapból a bérletem ára + saját dolgaim. Mondjuk, hogy a cél érdekében 14 ezret beleadnék. Apám azt mondta, hogy azt csinálok amit akarok, de szerinte pénzkidobás.


Egyelőre folynak bent a harcok a tanárnő ellen, hogy változtasson, de ha változtatna is és normálisan tanítana, akkor se hiszem, hogy olyan szinten tudnám megtanulni, hogy az elegendő lenne.


Úgy gondoltam, hogy egy hónapban 7x jönne. Ismerem a saját költségeimet és azokat amiket mindig kell vennem, tehát többet nem tudnék beletenni. Így is ez a nő volt az egyetlen aki nem 3-4 ezret kért el 45-60 percre...


Még nem írtam neki.


Szerintetek megérné, vagy tényleg csak pénzkidobás lenne? :/



2018. okt. 4. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Van könyvetek? Mert az anatómiát csak meg kell tanulni, érteni sem kell. Ha van egy jó könyved, akkor szerintem egyedül is meg tudod tanulni. Ha nincs semmi anyagod akkor viszont megéri.
2018. okt. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Anathoz, főleg középiskolai szinten nem kell tanár, a könyvből megtanulod és kész. Ha valami nem világos, akkor meg keress róla videókat, ahol térben modellen vagy tetemen megmutatják.
2018. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az anatómián nem sok érteni való van. Meg kell tanulni és kész. Vegyél egy normális anatómia könyvet, szedd össze magad, ülj le és tanuld meg. Max a neuroanatómia olyan, amit nem árt érteni, de szerintem azt nem tanuljátok egy sima eü suliban olyan mélyen, hogy tanár kelljen hozzá.
2018. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Melyik


suli ?

2019. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hol van ennyire


rossz anatómia tanár ?

2019. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!