Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenben melyik gimnázium...

Debrecenben melyik gimnázium a legjobb?

Figyelt kérdés
Ezalatt olyanra gondolok, ahova felvesznek 4-es átlaggal és jól tanítanak. Ahol normális a tantestület és a diáki viszony. Kizárólag Debrecen! (Ha ti már tapasztaltak vagytok a sulitokkal kapcsolatban, mesélhettek). Köszönöm :)

2018. okt. 7. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fazekas. De oda a kitűnőkből válogatnak.
2018. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Más gimit esetleg?
2018. okt. 7. 15:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Tóth Árpád. Ide sem biztos hogy elég a 4-es.

+ egyházi gimik, de azt meg kell gondolni...

2018. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor valószínű megkell húznom magam :/ XD Köszönöm a válaszokat
2018. okt. 7. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:

A legjobb jelenleg a Kossuth, de oda még a kitűnők közül is szelektálnak.

A többinél azért egy próbát megér egy kísérlet!

2018. okt. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint elég sok jó gimi van a válaszaitokból ítélve. Remélem lesz olyan szerencsém, hogy felvesznek majd, de ha mégse, próbálkozom tovább. Bár még van egy kis idő átgondolni.
2018. okt. 10. 21:29
 7/10 anonim válasza:
100%
Sokan leszólják a Dienest de én ide járok kéttannyelvű osztályba és nagyon jó. Itt egy hónap alatt tanultam annyit mint általánosba 4 év alatt. Engem 4,3 átlaggal vettek fel ide. Szóval én ajánlom a kéttannyelvűt vagy a nyelvi előkészítős osztályt.
2018. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Csokonairól is hallottam már jókat.
2018. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

A Csokonairól sajnos csak rosszat hallottam.:(

A Dienesről pedig azt hogy elég kemény suli, de egy ideig régen én oda akartam menni továbbtanulni. ;)

2018. okt. 12. 13:18
 10/10 anonim ***** válasza:
A Dienesbe/Szent Lászlóba (kinek mi) járok, végzős vagyok, szerintem ugyanannyit kell tanulni, mint máshol, nem feltétlenül mondanám keménynek:D Ne vesd el, egyáltalán nem rossz suli, de egy 4-es átlaggal, jó központival-szóbelivel már inkább Ady akkor.
2018. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!