Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Itthon, autodidakta módon...

Itthon, autodidakta módon hogyan tehetnék szert SAP-ismeretekre? Nagyon sok álláshirdetésben előnyként szerepel az ismerete.

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sehogy. Az egész rendszer logikátlan dolgokon alapul, amit csak úgy lehet megtanulni ha egy hozzá értő ember ott áll feletted, elmagyaráz neked mindent amit leírsz egy füzetbe és azokat ezerrel gyakorlod. Az a baj hogy nehezen rögzülnek beléd a dolgok. Én tavaly kezdtem el tanulni amikor raktáros lettem. A munkahelyemen amikor oktatásokra kellett járnom az oktató hölgy annyit mondott hogy ő neki le kell adnia az alapokat róla, de nem fogja tudni úgy átadni hogy mi teljes tudással belevágjunk az első munkanapjainkba. Ő megmondta hogy neki feladatként van kiadva hogy magyarázza el az alapokat, de majd a betanulás alatt a mentorunk fogja ezeket részletesen elmagyarázni.


Van egy kollégám aki 3 hónapja jött hozzánk dolgozni. Ő korábban használta a SAP rendszert egy másik munkahelyén, de amikor idejött szinte nulláról kellett indulnia.

2018. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!