Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az alkalmassagi vizsga,...

Milyen az alkalmassagi vizsga, ha óvoda pedagógus szakra szeretnék jelentkezni?

Figyelt kérdés
Miket kwll csinalno, mennyire nehéz? Van e rá felkeszites?
2018. okt. 13. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ének, tesi- és beszédalkalmasságit kell tenned és van még nyelvből is, ha nemzetiségi óvodapedagógus szeretnél lenni, de alapból csak az első 3 van. Nem tudok róla, hogy van felkészítés, az ELTE-n és a legtöbb suliban is van előzetes alkalmassági, ez a felvételi jelentkezési határidő (február 15) előtt szokott lenni egy héttel. Érdemes elmenni az előzetesre, mert ha nem sikerül, még megpróbálhatod májusban is. Ha csak májusban mész és akkor nem sikerül akár csak az egyik része, hiába lesz meg a pontod, nem fognak felvenni.
2018. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mik a feladatok? Mit kell ott csinalni?
2018. okt. 13. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindent el tudsz olvasni.

2018. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elolvastam. Csak mwnnyire komoly ez a dolog, mennyire nehéz /könnyű.
2018. okt. 13. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Komolyan kell venni, különben nem mész át.
2018. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azt momdtam h nem veszem komolyan, de viszont wnwkwlni nem tudok, akármennyire is komolyan veszem. Nem gondolom h az elhivatottsag es a gyerekek iranti szeretet ezen múlik. Nagyon szeretnék óvónő lenni, de énekelni nem tudok
2018. okt. 13. 11:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos az óvodapedagógus szakhoz kell énektudás és a kotta ismerete is, emellett valamilyen hangszeren játszani is tudni kell, pl. furulya. Én csecsemős vagyok, idén kezdtem, nekünk nem volt énekalkalmassági, csak beszéd, de kiderült, hogy nekünk ugyanúgy kell énekelni órán, szolmizálni és megtanulni furulyázni, pedig én bölcsiben leszek. Tudom, hogy ez bosszantó, de sajnos ezek a követelmények, amiket muszáj teljesíteni, különben nem vesznek fel és diplomát se kapsz. Keress egy énektanárt.
2018. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!