Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Mennyire érdemes a vegyészmérnök szak? (DE)

Most vagyok végzős, emelt szinten tanulom a matekot és a kémiát is. Mindenképpen a kémiával szeretnék foglalkozni a későbbiekben, azonban mostanában vegyes dolgokat hallok a vegyészek elhelyezkedési lehetőségeit illetően.

Mik a tapasztalatok?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: továbbtanulás, Debreceni Egyetem, vegyészmérnök

okt. 14. 22:30  Privát üzenet  

A válasz
Vegyészként el tudsz helyezni gyógyszergyárakban peldául, de ez csak egy a sok közül. Mehetsz majd mesterképzésre is, ami még jobban szélesítheti az elhelyezkedési lehetőségeidet. Szerintem nem találni minden sarkon vegyészt (ellenben közgazdászt vagy marketingest nagyobb eséllyel), úgyhogy az elhelyezkedést illetően nem valószínű, hogy lenne problémád, de persze ez is attól függ, hogy melyik városban keresnéd.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 15. 11:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Debreceni egyetem vegyész vagy Veszprémi egyetem vegyészmérnök levelező mesterképzést érdemesre érdemes felvételizni?
BME vegyészmérnök bsc után hova, melyik egyetemre érdemes msc-re menni?
Vegyészmérnöki alapszak mellé milyen műszaki szakot érdemes elkezdeni?
Milyen irányba érdemes elmenni emelt kémia/biológia érettségivel?
Vegyészmérnök bsc után érdemes vegyészérnök msc-n folytatni? Egy munkaadó értékelni fogja a kettő közötti különbséget?
Melyik egyetemre Érdemes menni ha vegyészmérnök akarok lenni? én a Pannon egyetemre gondoltam mi a véleményetek róla?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!