Hogyan készültök ZH-ra?

Figyelt kérdés
Pénteken írok Zh-t az eddigi anyagból, de majd csak holnap állok neki tanulni... Nem tudom, hogy így mennyire fog menni, de igazából nem is tudom, hogy mégis mikor tanulhattam volna előre. Van olyan kurzusom, amiből minden órán tesztet írunk, de vannak, amikből csak két hetente. Ugyanakkor minden órámra kell valahogyan készülni pl. beadandót kell írni, előadást kell tartani, olvasni kell vagy éppenséggel tanulni. Mindennel próbálom tartani a tempót, de ha mindenre készülök és be is járok az órákra (egy órám kivételével az összes katalógusos), akkor sokszor már nem marad időm arra, hogy előre készüljek és ilyenkor jön a kétségbeesés és a kapkodás.... Nem jó és tényleg jó lenne előre készülni, de nem tudom, hogy hogyan kellene meoldanom.
2018. okt. 16. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lényegre joncebtelaj, próbáld megérteni, muszáj szelektálni.
2018. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, koncentrálj, bocsi :D
2018. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Többféle módon, az adott számonkérésre igazítva.

Igaz hamis? Feleletválasztós?Kifejtős? Rövid válaszos? Párosítós? Csak számolás van benne? Szóval nagyon vegyes.

2018. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kifejtős az összes.
2018. okt. 17. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szak?
2018. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
germanisztika
2018. okt. 17. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!