Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügyi szempontból érdemes...

Pénzügyi szempontból érdemes a logisztikai témakörbe belemerülnöm, ha nem ez a vágyam?

Figyelt kérdés

Viszonylag jó munkahelyem van, jó főnökkel, továbbképzési lehetőséggel. Nagy valószínűséggel tudnának nekem iskolát támogatni. De én inkább tanítónő szeretnék lenni, ezt érezném hivatásomnak.

Viszont pénzt beszél...

De azt sem tudom, mit tudnék tanulni, milyen témakörben, milyen specifikációval... Pl a fuvarszervezők jól keresnek, de tutinem olyanra küldene tovább a főnököm, mert pl nálunk nincs ilyen munkakör.


Köszönöm a véleményeket, tapasztalatokat.

21L


2018. okt. 16. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmibe nem érdemes belemerülnöd, ha nem az a vágyad. Ha nem tudod, hogy mi a vágyad, akkor ess neki egy viszonylag tág elhelyezkedési lehetőségeket biztosító szaknak – ha szereted az excelt meg a számokat, akkor pénzügy-számvitel; ha pedig inkább kreatív vagy, akkor kereskedelem és marketing. A logisztika is nagyon jó szak, de kérdéses, hogy csak így "out of the blue" belevágnék-e (nem).
2018. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!