A Szolnoki Varga Katalin Gimnázium milyen tanulási lehetőségeket nyújt?

Figyelt kérdés
A Szolnoki Varga Katalin Gimnázium két tannyelvú osztályába szeretnék jelentkezni, és ezzel kapcsolatban az érdekelne, hogy van-e lehetőség informatikát tanulni több óraszámban? Valamint olvastam, hogy van lehetőség külföldi tanulmányokat folytatni, és arra lennék kíváncsi, hogy ennek milyen feltételi vannak (pl. tanyulmányi eredmény)?Illetve mennyire nehéz bekerülni? Milyen százalékban számít a hozott pontok és a felvételi eredménye? Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. okt. 17. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia itt egy kilencedikes Vargás.


Melyik suliba jársz?


Én nagyon szeretem a sulit és tényleg jó közösség .

A tanárok nagyon jól tanítanak bár van

1-2 személy akinek örülnék ha nem lenne .

Először úgy 1 hétig furcsa lesz angolul beszélni de tényleg egy élmény .

Általában a c-sek azaz kéttanosok kapják a legjobb tanárokat .


Nem tudom hogy jövőre hogy lesz de most csak faktban 11- től tudsz informatikát tanulni vagy persze szakkör keretében .

Jövőre nem lesz általános tagozat hanem lesz egy osztály aminek fele biosz/kémia másik fele informatika/matek/fizika


Bármi kérdésed van megtalálsz

2018. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már végeztem, info fakton voltam de kész vicc volt. 1 év egyetem után jobban tudnám tanítani a programozást, mint az ottani tanárok... ha szereznek jó tanárokat akkor jó lehet a fenntebb már említett vegyes osztály. Angolul nagyon meg fogsz tanulni, én mindenképp ajánlom. Infóból sokkal okosabb nem lettem, de arra itt van az egyetem.
2019. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!