Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok tanácsokat adni...

Mime174 kérdése:

Tudnátok tanácsokat adni nekem biológia továbbtanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jelenleg 11.-es tanuló vagyok, biológiából fakultálok és jövőre emelt szinten szeretnék érettségizni (emellett informatikából is, viszont abból csak a középszinten szeretnék).

Bár már elég sokat olvasgattam, még mindig nem tudom mit is tudok kezdeni, milyen lehetőségeim lesznek így a jövőben.

Első gondolatom, hogy gyógytornász lehetnék. Ez etk-ra tűrhető a ponthatár, hasznos munka a jövőben is, talán egyre hasznosabb. Az első kérdésem ezzel kapcsolatban lenne: megéri e gyógytornásznak tanulni napjainkban Magyarországon, milyenek az elhelyezkedési lehetőségek, milyen a fizetés és mennyire megterhelő, illetve szerethető munka? (Elsősorban gyógytornászok, gyógytornászok ismerőseitől várok választ)

Másik kérdésem, tudnátok olyan egyéb foglalkozásokat mondani, amihez szintén elég az egy emelt biológia és nem szükséges hozzá a kémia emelt is, de ettől függetlenül jól ellehet helyezkedni vele, jól fizet és szükség lesz rá 10-15 év múlva is?

Minden vélemény meghallgatok szívesen ezzel kapcsolatban, köszönöm előre is a válaszokat!


2018. okt. 19. 22:34
 1/1 anonim válasza:
Lehetnél biológus. Oda elég egy emelt biológia és egy közép informatika érettségi.
2018. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!