Ha passzívra rakom a 2. félévet egyetemen, hogy diákmunkázhassak szeptemberig és szeptemberben kiiratkozom, akkor vissza kell fizetnem a képzést?

Figyelt kérdés

Túl nehéz nekem az egyetem (gazdaságinformatika), és inkább elmegyek diákmunkázni 160 ezer nettóért, és pénzt gyűjtök, szeptemberben pedig OKJ-ra megyek.


Kifizettetik az 1.és a 2.félévet is ebben az esetben? Ha most az 1.félévben sok órára nem járok be, akkor kell fizetnem "kreditbüntetést"?(nem tudom pontosan mi is az).


2018. okt. 22. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, csak akkor kell kifizetni, ha az állambácsi 2-nél több félévet fizetett ki neked. De ez visszatérő kérdés, nem olvassátok el a szerződést, amit aláírtok?
2018. okt. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!