Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üzletvezető/boltvezető szeretn...

Üzletvezető/boltvezető szeretnék lenni. Érettségi után merre tovább?

Figyelt kérdés

2020-ban érettségizem. Nagyon tetszik nekem az üzlet/boltvezető hivatás. Inkább az üzletvezető érdekel, ami ugye a vendéglátás. A boltvezető az pl. Tesco-ban van. Érettségi után merre tovább?

Van erre külön okj? Fizetős? Mennyi idő?


Köszi előre is.



2018. nov. 7. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
boltvezetői vagy kereskedő szakma, az utóbbi belefoglalja a boltvezetőit is, legalábbis nekem még belefoglalta
2018. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megéri ezt a pályát választani?
2018. nov. 7. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
tudtommal 2 okj ingyenes mindenki számára ma. én most kereskedőből területi képviselővé képeztetem át magam, nem tudom hogyan lehet üzletvezetőnek lenni, leginkább úgy, ha saját magad kezdesz vállalkozni és nyitsz boltot, akkor értelemszerűen te leszel a tulajdonos és vezető is, szerintem ilyen szerepre a jól dolgozó és okos embereket emelik ki saját körből, nemhiszem hogy külsős embereket felvennének vezető pozícióba pályakezdőként vagy megfelelő tapasztalat nélkül, de inkább kérdezz meg egy nálam okosabbat etéren
2018. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés. De lehet hasznos lesz, akit írok. Nekem ker. technikus végzettségem van, így akár bolt vagy üzletvezető is lehetnék, ha van egy kis kereskedelmi tapasztalatom mellé.

A lényeg, hogy meg kell szerezned a boltvezető okj-s végzettséget. 2020-tól, ha jól tudom már technikumot kell elvégezni hozzá, talán 2 vagy 3 éves lesz.

2019. dec. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!