Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik a "legmenőb...

Szerintetek melyik a "legmenőbb" / legnagyobb presztízzsel járó diploma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérdés adott, szerintetek melyik egyetemi képzést övezi a legnagyobb presztízs, legnagyobb "tisztelet" ? :)



2018. nov. 9. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
41%
Orvos
2018. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
61%

Orvos, jogász, közgazdász (alkalmazott közgazdaságból, nem az ilyen menedzsmentes szakos dolgok)

Az én véleményem szerint :)

2018. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
51%
Orvos, jogász, mérnök
2018. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 Estádio de Felchút ***** válasza:
2%
MBA
2018. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a legmenőbbek a matek, fizika, villamosmérnök, mecha, infó, nem feltétlen ebben a sorrendben.


De arra kérdésre, hogy melyik diplomával fognak rád a leginkább felnézni, hát, sztem orvos és jogász.

2018. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
91%
Az én szememben az, amelyik diploma megfelelő tudást jelképez. A szak típusa, képzés helyszíne, és a diploma megléte irreleváns. Minden szakmában egyaránt fontosak a szakemberek. Ha az ember, aki kapta, okos, talpraesett a területén, kellően megoldozott érte stb., akkor tisztelni fogom. Ha ez nem teljesül, meg se nézem melyik neves egyetemen végzett, milyen csili-vili diplomája van, milyen társadalmilag (tévesen) menőnek tartott szakra járt.
2018. nov. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem: orvos, matematikus, fizikus,biologus, történész,vegyész,geologus biztos
2018. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az orvos, jogász, mérnök, informatikus szakok és a közgazdász is. Ugyan az üzleti képzésekre egyes körökben kezdik azt mondani, hogy büfészak, de szerintem az alacsony végzettségűek között azért ennek még meg van a presztízse.
2018. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
20%
Megkérdezhetem a kedves lepontozót, hogy ő mit válaszolna?
2018. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
26%
Orvos És szoftverfejlesztő. Ezekkel a világ nagy részén is tárt karokkal várnak.
2018. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!