Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy nap maradt hátra a nyíltna...

Egy nap maradt hátra a nyíltnapig, mit tegyek hogy ne égjek be a többi diák előtt?

Figyelt kérdés
Évek óta szociáls szorongással küzdök, kellemetlen érzés, illetve aggodalom fog el ha egy ismeretlen közegbe kerülök. Pár osztálytárssal megyek a gimnáziumba, de útjaink el fognak válni, mivel én vagyok az egyedüli, aki teljesen más szakot szeretne megnézni. (nincs lehetőségem változtatni) Kérlek titeket segítsetek, mit tegyek hogy ne érezzem magam úgy mintha egy darab csontot bedobtak volna a veszett kutyák közé? Hogyan viselkedjek? (Halovány remény van bennem, hogy valaki lesz olyan helyzetben mint én, és legalább ketten el leszünk.)

2018. nov. 11. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem megy veled anyukad vagy apukad?
2018. nov. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemész megnézed az orákat. Ha nagy suliban leszel, akkor ugy is telelesz az egész. Biztos más is lesz egyedül. Meglelitek egymást. Ne aggodj, ott most csak a nyiltnapra kell figyelni. A sulit megismerni. Erre koncentrálj, ne a többi emberre. Csak mosolyogj szépen, s figyelj.
2018. nov. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: De, talán eltudna édesanyám jönni velem, megpróbálom elhívni.

2.válaszó: Nagyon szépen köszönöm, hihetetlen, de a kommented miatt már kevésbé aggódom. :)

2018. nov. 12. 06:38
 4/5 anonim válasza:
Gondolom kost 8.-os lehetsz. Én pont így éreztem, nagyon féltem. De azóta most elsőéves vagyok egyetemen. Nem kell félned, hihetetlen élmény lesz. :) én nekem ez nagyon bevált. Szóval ne csüggedj le, fel a fejjel és csak előre. Hidd el valószínűleg mindenki fél valamennyire, van izgalom még a tanárokban is.
2018. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, 8.-os vagyok. Már túlestem a nyíltnapon, tényleg szuper volt. :) Köszönöm hogy segítettetek :)
2018. nov. 14. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!