Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A debreceni Csokonai Vitéz...

A debreceni Csokonai Vitéz Mihály gimnáziumba van esélyem bekerülni? (többi lent! )

Figyelt kérdés
7. év végén 4.3 8. félévkor 4.5 az átlagom. matek-infó és alap szakra mennék.Van esélyem? milyen felvételit kéne írnom? |egyébként a tanárok milyenek? A közösség? az elvárások? felszereltség? emeletes suli? van lift esetleg? köszi!!!

2018. nov. 13. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok fontos lenne...
2018. nov. 21. 18:19
 2/3 anonim válasza:
Ha matek-infóval akarsz menni akkor a mechwartot ajánlom nem a csokit, az nem a legjobb középiskola, mechwart/tágot ajánlom. Én a csokonait mentőiskolának irnám be oda nem nehéz bekerülni. 4,4- 4,5 -től felfele biztos hogy felvesznek De a felvételin sztem ne izgulj, akkorát irj amennyit tudsz. Tűz ki célul 90 -et És ha már 75-öt irsz sztem az is jó.
2018. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szóbeliról én nem tudok nyilatkozni, mert még 7. es viszont képbe vagyok nagyon a középiskolákkal, rengetet jártam urána, ismerősök és a testvéreimtől rengeteg mindent kérdeztem. Az iskoláról nem hallok jókat bár biztos jó, nem tudom ha a mecwhartba mész elvégzed bármilyen műszaki egytemre felvesznek és még szakmát is kapsz. És ott fullos a közösség.
2018. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!