Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges hogy még orvos...

Lehetséges hogy még orvos tudok lenni?

Figyelt kérdés
11.es vayok és tudom hogy kicsit késő de eddig nem nagyon gondolkodtam , hogy mi akarok lenni. De most az utobbi idoben sokat gondolkodtam és igazából csak az olyan dolgok bírnak érdekelni, ahol emberekkel foglalkozom, segítek rajtuk. De a problemam az az, hogy matek történelem fakton vagyok, nem azert mert a kozgazdasag az almom vagy valami csak kizarasos alapon mert a matekot nagyon szeretem es matek bioszra nem lehetett menni. Szerintetek van meg ra esely hogy innen feltornazom magam es egy orvosi egyetemre felvesznek? Vagy az hogy eddig nem tudtam rola hogy en ezt szeretnem az azt jelenti hogy igazabol ez csak hirtelen fellangolas es semmi nincs benne?

2018. nov. 14. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 12.-es voltam mikor megfogalmazódott bennem hogy orvos szeretnék lenni....sajnos nem úgy sikerült az érettségi de nem adtam fel jövő májusban újra próbálom és tanulok ra 10000%-kal

Állj át biosz és kémiára/fizikára és meglehet :)

19f

2018. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok

Ha gondolod meg lenne kérdésed irj:)

2018. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amint lehet menj át biosz-kémiára. Vagy fizikára, ha az jobban megy, bár sokat nem fogod használni azt a tudást sztem.

Rohadt nehéz, sok motiváció kell a kémiához, de nem lehetetlen.


16/F - 11.-es

2018. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!