Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvodai dajka vagyok, szerintet...

Óvodai dajka vagyok, szerintetek érdemes lenne elvégeznem a pedagógiai asszisztens tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Bérben többet keres?

Az alap szabadság az tudom,hogy több lenne....


2018. nov. 17. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a dajka munkád biztos, addig a ped. asszisztens helyek limitáltak. Általában intézményenként egyre van szükség. A helyek már nagy valószínűséggel megteltek, így én teljességgel feleslegesnek gondolom. Mondom ezt úgy, hogy egyébként ped. asszisztens vagyok magam is, és mégis legfeljebb közfoglalkoztatásban tudtak volna alkalmazni 70ezer forintért. Ez így nyilván nem éri meg. Hacsak nem közfogis dajka vagy, mert akkor egy 20-ast dob a fizetéseden, de minden más az alap közfogis rendnek megfelelő marad.
2018. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtál!

Akkor valószínűleg így nekem sem érné meg...

2018. nov. 17. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!