Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Corvinus után melyik magyar...

A Corvinus után melyik magyar egyetemen a legjobb a pénzügy szak?

Figyelt kérdés

BGE-ről azt mondják, csak számvitelben jó, pénzügyben gyenge.

ELTE-n ugye még csak most indult először, de annyit tudni lehet, hogy az alkalmazott közgazdaságtan/közgazdasági elemző szakjaik elég jók, a matekos oktatóik eddig is együttműködtek a Corvinus K karával, az üzleti tárgyakat pedig volt BME-GTK-s oktatók viszik majd.

Vidéki egyetemekkel abszolút nem vagyok képben ilyen téren.

Szerintetek?



2018. nov. 22. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem CEU toronymagasan a legjobb, a többiek futottak még. ELTE, BCE, BGE, BME, Pécs, mindenhol találsz magadnak jó tanárt. De olyat, mint a CEU-n, nehézkesen találsz a magyar iskolarendszerben.
2018. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
* a CEU
2018. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%
BME. De ott szopni fogsz.
2018. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Mesterképzésről van szó? Mert ott egyértelműen a CEU a legjobb pénzügyben, kár hogy el lesznek üldözve a fasiszta kormányunk által.

Alapképzésen nincs pénzügy szak, pénzügy-számvitel van. Alapképzés nincs a CEU-n, csak mesterszak, így a legjobb pénzügy-számvitel szak egyértelműen a Corvinuson van Magyarországon. Az ELTE új szakjait nem vágom, a BME csak a hallgatók szívatására megy, de a gazdasági diplomája piacképtelenebb a Corvinusnál, és meg talán a BGE-nél is, a BGE-ről pedig nem sok jót hallottam, számvitelben se olyan jók, mint mondják, a szakma nagyjai a Corvinuson tanítanak számvitelből is. Vidéki egyetemek rosszabbak az összes budapestinél ilyen területen.

Ha nem Corvinus, akkor én az ELTE felé hajlanék. De szerintem próbálj a Corvinusra bejutni.

2018. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!