Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát kellene választ...

Segitsunkegymasnak kérdése:

Milyen szakmát kellene választanom?

Figyelt kérdés
Egyetemek között keresgetek szakokat és mar rengetek oldalt megnéztem,a felvi.hu-t kívülről fújom, ezért ide fordulok hátha valaki tud segíteni.Az embereken szeretnék segíteni,a világot jobbá tenni (bár ez így megfogalmazva elég idealista,tudom).Kreatív embernek gondolom magamat imádok rajzolni,zenélni és tanulni is szívesen tanulok.A megszokást és a monotonitást azonban nem bírom. Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

2018. nov. 26. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor foglalkozz emberekkel


Valami szociális munkás ilyen családsegítő pedagógiai munkatárs

vagy pedagógiai óvónő,tanítónő, bölcsis gondozó azt tudom hogy pl az is énekel technika/háztartástan/ének /rajz/művtöri/ médiaismeret/ tanár esetleg valmai kutató régész cucc

vagy valami gyógypedagógia, vagy torna, vagy pl vannak masszőrök is:)

vagy pszichológiai

vagy pl ha énekesség vonz, azzal is tudsz adni az embereknek tartani bennük lelket

vagy evési tanácsadó, fitness edző

ruhatervező

nemtom

2018. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! sajnos a pedagógia nem érdekel. A pszichológiába nincs belátásom ezért laikusként úgy érzem az túl nagy teher lelkileg
2018. nov. 26. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg idegenvezető?

Tolmács vagy hostess, úszómester.

Fejlesztő, kutató.

Orvos stb...

Sokminden van keresgélj még :)

2018. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Introvertált vagyok,úgyhogy nem hiszem hogy pl az idegen vezető jó választás lenne :/ a vért már önmagában nem bírom,úgyhogy az orvosi sem az én pályám de köszönöm a választ!
2018. nov. 27. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!