Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen készségeket érdemes...

Milyen készségeket érdemes fejleszteni? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Jelenleg elsős egyetemista vagyok nyelvszakon, de egyáltalán nem tetszik, nem tudom teljes szenvedéllyel csinálni. Váltani szeretnék politológiára vagy történelemre, viszont tudom, hogy egyikből sem tudnék megélni, de egyedül ezek érdekelnek, másból meg nem vagyok jó..Mikre érdemes gyúrni ahhoz, hogy legyen esélyem normálisan megélni? Mit tudtok tanácsolni?

19/F



2018. nov. 28. 13:58
 1/2 anonim válasza:
Szia. Velem is kb ez a helyzet. Én a helyedben minimum 2 egyetemet is elvégeznék. Ugyebár a te esetedben szóba jöhet a bölcsész kar, ami mellé elengedhetetlen még egy egyetem... hmmm... mondjuk nincs olyan szakma ami esetleg érdekel? Tanulhatnál egyet, amíg kitalálod hogy mit is tunál kezdeni... sajnos én sem tudok ennél többet... nelem is szenvedélyem a töri, de még érdekel a pszchihológia.
2018. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelentkezz mellette levelezős gazdasági szakra (BCE, BGE szombati képzéseire, például kereskedelem és marketing, gazdálkodás és menedzsment stb.), és végezd el a nyelvszak mellett. Hasonló ötlet a gazdaságinformatika levelező képzés a nyelvszak mellett.
2018. dec. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!