Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges önállóan felkészüln...

Lehetséges önállóan felkészülni az emelt szintű érettségire?

Figyelt kérdés
Talán hülye kérdésnek hangozhat, viszont a szak, ahova felvételizni szeretnék, kötelező egy emelt (magyarból szeretném letenni), viszont nálunk nincs lehetőség faktra, a magyar tanárom pedig annyit tudott ajánlani, hogy kölcsönözzem ki a Pethőné-féle magyar könyvet, és dolgozzam ki. 320 pontra lenne szükségem, szinte minden tantárgyból 4-es vagyok. Teljesíthető?

2018. nov. 29. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Lehetséges egyedül is felkészülni emelt érettségire. Barátnőm matekból készült fel könyvekből.
2018. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Bocsi, off vagyok, de honnan tudod, h az adott szakon mik a követelmények? A tavalyi töröltél a felviről, az idei még nincs fent.
2018. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
2. Gondolom annyi volt tavaly. Felvin még megvannak a régi ponthatárok. Ds hogy honnan gondolja, hogy idén is annyi szükséges, az számomra se világos (de már kezdek hozzászokni...)
2018. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem a ponthatárra gondolok, hanem arra, h kell-e hozzá emelt érettségi és miből?
2018. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4. Már van lista, hogy az állam hová ír elő kötelezően emeltet. (Ahová meg nem, de a suli eddig kért, ezután is fog.)

[link]

2018. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
nagyon köszi
2018. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2018. nov. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én matek-fizikából csináltam. Ezekből biztosan lehet. Szerintem egyszerűbb és hasznosabb is mint a magyar. Mi a cél?
2018. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szociológia. Azt írták az eddigi években, hogy idegen nyelvből/magyarból/töriből kell emelt. Idegen nyelvből nem vagyok valami erős, ezért maradt a magyar.
2018. nov. 30. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!