Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki ezekre az egyetemekre jár...

Aki ezekre az egyetemekre jár légyszi írna nekem egy összefoglalót? -károli gáspár református egyetem állam- és jogtudományi kar -Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar -ELTE Állam- és Jogtudományi Kar

Figyelt kérdés

-Milyen maga a suli?

-Örülsz,hogy odajársz?

-Mennyire ajánlod másnak? És miért?

-Milyenek a tanárok?

-Milyenek az egyes órák?


-És még általad szükségesnek talált információk.


Válaszokat előre is

Köszönöm



2018. nov. 30. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gyere Pázmányra. Nekem jó sok olyan ismerősöm van aki Károlin kezdte és mind átjöttek. Azt mondták hatalmas szonvonal beli különbség van a Pázmány javára. Saját tapasztalatból nem tudok nyilatkozni de az általam hallottak alapján egyértelműen Pázmány.

Eltével kapcsolatban szintén onnan átjött társaim véleményét tudom átadni; feleslegesen és indokolatlanul szivatnak olyan tárgyakból már első évben aminek a későbbi haszna nem túl sok (pl.: római jog - hacsak nem azzal akarsz foglalkozni később, akkor jó ha szivatnak vele).


A tanárok többnyire felkészültek és kiváló oktatók (igen van, aki nem de az általában nem főtárgyat oktat, illetve mindenhol vannak "nem olyan jó" tanárok de én kb kettő ilyet tudok. Ebből a kettőből egy ráadásul csak egy darab szabvált tart).


Maga a suli nem túl nagy de arra amit vállal tökéletes, nem tudom mit kéne elmondani még.


Az órákról szintén nem tudom mit kéne elmondanom. Szerintem olyanok mint minden más egyetemen. Előadás és gyakorlat. Előadáson tényanyag, gyakorlaton bővebb kifejtés, kérdés-válasz, jogesetek, stb.


Azért ajánlom mert nem cél a felesleges szivatás. Az anyag elsajátiítása és annak gyakorlati alkalmazása a cél.

2018. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!