Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lehetnék? Ehhez milyen...

Mi lehetnék? Ehhez milyen szakma/munka illene?

Figyelt kérdés

Nincs olyan messze a felvételi, de nem tudom, mit tanulhatnék.


Ami érdekel:a hardverek, de az nagyon. Fontos megjegyezni, hogy matekból elég rossz vagyok, kézügyességem pedig csapnivaló. Angol megy, magyarul írni pedig tudok. Fizikából valamint kémiából se vagyok jó.


Előre is köszönöm (bocsánat ha rosszul fogalmaztam).


2018. nov. 30. 19:02
 1/3 anonim válasza:
Én is ugyan így voltam,ezért én gimnáziumba mentem emelt infó szakra(ugyanis élek-halok a számítógépért,de a metekom nekem sem a legjobb)...Szerintem ebbe az irányba indulj el,aztán főiskolánál mehetsz olyan szakokra,ahová a metek kevésbé kell.Vagy a másik,hogy emelet nyelvre mész valahova gimibe.
2018. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit írsz (hardwerek) a mérnökkinformatika foglalkozik, viszont, mivel mérnöki elég erős matek és fizikatudás kell, sajnos. :/ De, ha sokat gyakorolsz, bele lehet rázódni én nagyon szeretem, szintén ezen a szakon vagyok, vannak nagyon érdekes dolgok is, amik miatt megéri.
2018. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*hardware-k
2018. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!