Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 39 évesen elkezdeni az angol-m...

39 évesen elkezdeni az angol-matek szakpárt tanárképzésben?

Figyelt kérdés
A pénz (kereseti lehetőség) nem fontos annyira, már nem kell lakásra gyűjtenem. Nagy hülyeségnek hangzik? Végül is biztos állás nyugdíjig, nem?

2018. dec. 2. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem tűnik hülyeségnek, egyáltalán. Tanulni soha nem hülyeség! Ha megteheted, érdekel és szeretnéd, csináld! Munkád tuti lesz vele! Matek és angol tanár is kell mindig! :) Privát is oktathatsz, korrepetálhatsz, nyugdíjig vagy azon túl is. Tök jó ötlet! N34
2018. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon nem jó. A tanári eletpalya modell miatt akárhyány éves vagy, kezdő fizetést kapnál, szégyenletesen keveset. Utána meg szégyenletes nyugdíjat. Ebbe a rendszerbe nem szabad 30 év felett belépni.
2018. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Kiegészíti magánban. Egy angol tanár 60 percért 3-4000.- kap magánban, matekból még többet.


Az a fontos, hogy szeresse csinálni, és akkor jól jár ő is és a gyerekek is.

2018. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Az én volt általános iskolai igazgatóm idén szeptemberben kezdett el pszichológia szakon tanulni úgy, hogy már inkább az 50-et tapossa, már gimnázium igazgatóként.

Azt viszont nem tudom, hogy ez már hányadik diplomáját fogja szerezni, mert mindig tanul valamelyik egyetemen közben.

2018. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Itt nem az volt a kérdés, hogy általában tanulni érdemes-e (igen); hanem, kifejezetten tanárnak tanulni érdemes-e (ezt még talán), meg nyugdíjas állás-e (erre mondtam, hogy neki már kisnyugdíjas).
2018. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nappalin? estin vagy levelezőn engem is érdeklne Bp-en


létzik?

2018. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, csak Egerben van levelezős. Engem a nappalis érdekelne. Pontosabban a levelezős is, ha lenne a közelben. De Eger nekem nagyon messze van.
2018. dec. 3. 16:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. Tanulni sosem hülyeség. Csak azt vedd figyelembe hogyha egyetemre akarsz menni tanulni akkor ha általános iskolai tanár akarsz lenni az 4+1év ha középiskolai az 5+1éves. De ha bármi kérdésed van akkor írj bátran. Én most kezdtem el a tanárit.
2018. dec. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt tudod esetleg, hogy ha a matekot általános iskolai szinten szeretném, és a 4. év után lenne a tanítási gyakorlat, akkor közben hogyan lehet csinálni vele egy időben az angol 5. évét?

2018. dec. 4. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!