Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Grafikus okj-t van értelme...

Grafikus okj-t van értelme elvégezni?

Figyelt kérdés

Mindig is meg akartam tanulni rendesen photoshop-olni és after effect-elni, de sose vitt rá a lélek hogy több 100 órányi youtube tutoriált nézzek róla. Szóval adott a kérdés hogy egy ilyen okj-s helyen mennyire tanítják meg jól kezelni ezeket a programokat és utánna lehet-e ilyen bizonyítvánnyal munkát kapni?

Ez azért lenne fontos hogy felsőoktatás mellett tudjak valami kreatívabb munkát végeni ami ráadásul érdekel is.


Akinek van rálátása abban is segíthetne hogy hol értemes ilyesmit nézegetni, én így elsősorban ilyen okj akadémiát, soter-linet és top schoolt találtam ahol van ilyen tanfolyam, de nem tudom ezek közül melyik számít jónak vagy ha valaki tud jobb helyet azt is megköszönném.



2018. dec. 5. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Az okj, mint bizonyítvány nem sokat ér. Az lehet hasznos amit megtanul az ember.


De ha Te igazán tanulni nem akarsz, mert még 100 órányi youtube tutoriált sem vagy hajlandó megnézni, akkor nincs igazi motivációd. (100/8= 12 és fél munkanap)


Ha viszont valóban színvonalas okj-t akarsz, akkor:


[link]


Ha viszont tényleg grafikus akarsz lenni és abból akarsz magas szinten megélni, akkor ennél is jobban el kell mélyülnöd a szakmában:


[link]

2018. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!