Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvodapedagógusként van értelme...

Óvodapedagógusként van értelme műveltségterületet választani/csinálni?

Figyelt kérdés

A tanítósokak ugye kötelező, nekünk óvodapedagógusoknak pedig egy lehetőség (talán egy minimális összeget fizetni is kell, vagy ha kettőt akarunk, akkor lesz fizetős).


Tudom majd használni a munkám során? A zenén, vagy a németen gondolkozom (sajnos az angolt a gimiben második nyelvként nem vittük túlzásba, és nem is menne).

Csak egy darab papír lenne, vagy hasznát is vehetném? Zeneovi, idegennyelvű ovi mennyire elérhetetlen egy kezdő óvónőnek?



2018. dec. 6. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hasznos szerintem. De csak akkor vedd fel, ha érdekel.
2018. dec. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hasznos, de ha engem kérdezel, akkor a néptánc, dráma, és sport/labdajáték a leghasznosabb, a zene mellett, ha vannak ilyenek. Egyszerűbb most befizetni pár ilyenre, mint később szenvedni a megszerzésükért a munka mellett.
2018. dec. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért! De szeretném megkérdezni, hogy ilyen műveltségi területet bármely egyetemen lehet választani? Illetve akkor akár a képzés alatt is lehet csinálni 1-2-t?
2018. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem van értelme! Nálunk például kötelez választani kettőt.
2018. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem minden pedagógusképzőn van, a tanítósoknak kötelező. Kérdezz utána az adott sulin, az a legbiztosabb.

2018. dec. 10. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!