Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szak váltás egyetemen belül?

Szak váltás egyetemen belül?

Figyelt kérdés
Jelenleg az Elte BTK arab szakán vagyok. Most kezdtem az első félévet,de nem akarom tovább folytatni ezt a szakot. Mellette minődként törököt tanulok, és az sokkal jobban érdekel. Még lehet oldani hogy félév után átjelentkezem török szakra, vagy csak szeptemberben mehetek át másik szakra? A mostani krediteim pedig amiket megszereztem,azok lenullázódnak ha másik szakot kezdek?

2018. dec. 6. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanulmányi osztálynak kell emailt írni. Egyetemenként és azon belül szakonként is eltérőek az átjelentkezés feltételei, szóval releváns infókat csak a TO-tól fogsz kapni (kivéve ha van itt a gyakorikérdéseken, aki arabról törökre ment át, de szerintem erre kicsi az esély).
2018. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én BTK-n belül váltottam szakot, ha gondolod írj nekem és elkalauzollak a bürokrácia bugyraiban.
2018. dec. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!