Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen szakra menjek?

Szerintetek milyen szakra menjek?

Figyelt kérdés

Érdekel a történelem és a nyelvek, angol-német emeltem van. Minden más ötös, a jegyeim is. 450 pontom van.

Valamilyen nagyobb presztízsű diplomát szeretnék. =)

Jogon gondolkoztam, mivel a családban nem én lennék az első jogász és érdekesnek tűnik.


2018. dec. 8. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kamu a kérdés, mert aki mindenből ötös, annak kell, hogy legyen annyi esze, hogy önállóan döntsön a pályafutásáról. Meg aztán egy értelmes ember nem presztizs szerint választ egyetemi szakot.
2018. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyiban kamu, hogy már eldöntöttem hogy jogra megyek csak kíváncsi vagyok ki mit gondol róla =)
2018. dec. 8. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kamu.

Én is mindenből érettsegiztem 5-re, van emelt biosz-kémiám is. De még sem szeretnék orvos lenni, se bármi más ami ezekhez a tárgyakhoz kapcsolódik.

Így másfél évig agyaltam mi lenne a nekem való és most 20 evesen akarom beadni, mert vegre rajottem mi akarok lenni.

Bocsi az offert!

Szerintem a jogasz kepzes nagy presztizsu. Igen jol is keresnek. :) Na meg ha van is a csaladban az oriasi elony:D :) Csinald nyugodtan!:)^^:3

2018. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
#2 Akkor hazudtál a kérdésben.
2018. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pokol tüzén égjek el. :D
2018. dec. 8. 22:07
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
A jogászok mind ott végzik. :-)
2018. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
xD
2018. dec. 8. 22:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Méghogy aki ötösre érettségizik tudja mit szeretne :DD jó is lenne, de 1 év kellett gimi után mire rájöttem :)

Kérdezőnek; én is csak megerősíteni tudom, menj jogra ha tényleg ezt szeretnéd és érdekel

2018. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha jól emlékszem jogon meg 450 pont államira nem elég vagyis nálunk 460 valamennyi kell
2018. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos. Volt amikor 470-re is felment. :(
2018. dec. 9. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!