Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri gyógymasszőrnek tanulni?

Megéri gyógymasszőrnek tanulni?

Figyelt kérdés
Mennyire könnyű vele elhelyezkedni,mennyire keresett szakma?

2018. dec. 10. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Annak tanulok jelenleg én is . :)

A helyzet az, hogy nagyon sokan vagyunk gyógymasszőrök. És kevés az állás. Oké...ha mondjuk hotelban akarsz dolgozni vagy gyógyfürdöben..mint alkalmazott , nem is fizetnek meg annyira és egész nap gyúrsz. 20 éves lány létemre már nagyon sok helyen voltunk gyakszin és ezt azért írom le, mert szinte majdnem mindenhol férfiakat láttam. Igen, nyilván kondíció kell hozzá .


Ha otthon csinálod vagy bérelsz ugye vallalkoznod kell. Ami mínuszba jöhet ki ha nincs meg a vendégkör. A vendégkör kialakítása pedig egy hosszú folyamat, valakinek összejön valakinek nem. Akkor mindent neked kell majd beszerezni...széktől elkezdve ágyig..


Én két éves képzésen vagyok. És az első félévben szinte ápolói dolgokat tanulunk...hogy kell furdetni ilyenek.oke..egügyi az iskola, de ha úgy nézzük akkor masszőr gyakorlatunk két év alatt 5 órában lesz. Nálunk komolyan veszik a latint. Amit pedig nagyon kell tudni az az anatómia.


Valaki nagyon jól megél belőle magánban. Külföldre is el lehet menni ezzel a szakmával. Kell emellé a nyelv is, itthon is, amit a suliban nem fogsz megtanulni mert ott a latint lökik .

2018. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!