Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecen, Medgyessy gimi....

Debrecen, Medgyessy gimi. Tenyleg gyenge iskola? 4-es tanulonak "pazarlas" odamenni?

Figyelt kérdés

Kituno voltam altalanosban, de az egy eleg gyenge suli volt. Olyan negyes vagyok alapbol, ha tanulok is. Nekem megerne oda menni?(atiratkoznek)

Nagyon erdekelnek a muveszetek, de inkabb nyelv szakra mennek, az erosebb, ugy hallottam.



#gimnázium #Debrecen #Medgyessy Ferenc szakgimnazium
2018. dec. 10. 20:06
 1/3 anonim válasza:
Szia én a Mechwartba járok és én is úgy vagyok vele hogy nem tetszik annyira a gépészet viszont a művészetek nagyon érdekelnek. Én 4-5 tanuló vagyok, úgy hogy ez tényleg nehéz suli. Az a baja szüleimnek hogy "pazarlas" lenne oda járnom, de mindenképpen művészeti egyetemre mennék tovább szóval most ezen vacilálok :/
2019. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
9.-es de nem hiszem hogy ismerjük egymást :D
2019. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megérné szerintem
2022. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!