Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapest Toldy Ferenc gimnáziu...

Budapest Toldy Ferenc gimnázium vagy az Eötvös József gimnázium?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek melyik a jobb? Mennyire erős sulik? Közössége?
2018. dec. 12. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Én a Toldyba jártam, így csak arról tudok mélyrehatóbban nyilatkozni.

Személyszerint nagyon szerettem oda járni, mivel nem egy túl nagy suli (évfolyamonként csak 2 osztály van), így elég családias is a hangulat. A tanárok általánosságban nagyon jók, segítőkészek, akár délután is segítenek ha kérdésed van.

A közösség is barátságos, van Osztályszínjátszó Fesztivál, Toldys Diák Napok, Majális, Sítábor.

2018. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyire kell jó tanuloknak lenni? Köszi a választ :)
2018. dec. 12. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Én is a Toldyba jártam, nagyon ajánlom. Írj rám ha több is érdekel
2018. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Szintén egy volt Toldys, csak jókat tudok mondani róla, mindenképpen ajánlom.
2019. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
#4 vagyok, annyit még hozzá kell tennem, hogy az Óbudai Gimnáziumba és a Veresbe járó ismerőseim elmondása alapján azért ezekben a - némiképp gyengébb - iskolákban sokkal jobb közösségi élet van, mint nekünk a Toldyban volt, általánosságban sokkal összetartóbbak az osztályok, és az egyes osztályok között is szorosabbnak tűnt nekem a kapcsolat. Persze hozzá kell tennem, hogy a mi évfolyamunk ilyen szempontból kifejezetten gyenge volt sajnos, azóta tudtommal igen erőteljes pozitív változások voltak.
2019. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zoracle ***** válasza:
56%
Én az Eötvöst ajánlom! Hihetetlenül jó suli. Tele van értelmes gyerekekkel de nem hajtanak, annyit tanulsz amennyit szeretnél a saját céljaidnak megfelelően.
2019. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Kedves 4-es válaszoló, nem hinném, hogy a Veres „némiképp gyengébb"gimnáziumnak számítnana,viszont a kérdezőnek válaszolván, én az Eötvöst ajánlom, mert nagyon jó a hangulat, sok közösségi és jótékonysági program van. Nekünk az osztályközösségünk is nagyon jó, rengeteg kulturális programunk van, és sok lehetőség van a külföldi utazásokra is. Sokat kell tanulni, de mindenért meg kell dolgozni.;) -Eötvösös diák
2019. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!