Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Miskolci Egyetemen a turizmu...

A Miskolci Egyetemen a turizmus vendeglatas, vagy az anglisztika szakkal járnék jobban?

Figyelt kérdés
Melyik képzés a jobb, illetve az anglisztika hoz mennyire kell jól tudni angolul? Tényleg alap a 80-90%-os emelt angol érettségi? Illetve a turizmus vendeglatas szakon milyen nyelvtanulasi lehetőségek vannak?

2018. dec. 14. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anglisztika az nem olyan, mint a koreai, japán, arab, stb szakok. Ott egy erős középfokú nyelvtudás várnak el. Oda nem angolul tanulni mennek. Az érettségi pont az egy dolog, abból messzemenő következtetéseket nem vonnék le. De azért illene nem 60 % köré belőni...
2018. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sajnos nem érzem olyan erősnek az angol tudásomat, hogy ott boldogulni tudjak, kár hogy a Miskolci egyetemen csak anglisztika és germanisztika van ami nyelvi szak.
2018. dec. 14. 15:03
 3/3 anonim válasza:
Szia én is ezen a két szakon gondolkoztam tavalyi évben és végül a turizmust választottam. Rosszul is döntöttem. Ugye a turizmus az GTK és első masfél évben ugyan úgy matekozni kell mint barmilyen mas szakon pl nemzetközi gazdàlkodáson szóval én nagyon elnéztem egyébként két nyelvizsga kell ehez egy emelt az fix és még mellé szakmai közép egy másik nyelvből. Mindenképp az anglisztikát ajánlom ott legalább csak max azzal kell szenvedned.
2019. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!